MALÍŘSTVÍ - Jiří Dráb

Nátěry střech a oplechování


Střechy a okapní systém, včetně oplechování je vystavený vlivům přímého UV záření, spádové vody i výkyvům teplot. I kvalitní realizace vyžaduje pravidelnou údržbu a občasné úpravy. Nabízíme vám kompletní práce v přípravě podkladu, nanesení základních vrstev i úpravy finální podoby.

Kvalitní práce pro jakékoliv objekty

Nátěry střechy garáží, dílen, provozoven, ale i ochranné oplechování rodinných domů dokážeme řešit přesně podle vašich představ. Disponujeme veškerou technikou, poradíme si se špatně dostupnými místy, s výškou i s dalšími dispozicemi. S minimálním dopadem na pohodlí v užívání objektu zajistíme pravidelnou údržbu i rozsáhlé změny.

Dlouhá životnost a perfektní vzhled

S nově upravenými povrchy nesouvisí pouze upravený vzhled. Relativně jednoduchý zásah může oživit styl domu, zvýší jeho atraktivitu a v rámci tržní hodnoty jej dokáže posunout v žebříčku mnohem výš.

Nové nátěry jsou zásadní také pro životnost stavebních prvků. Spolehlivě chrání podklad před korozí nebo jinými projevy stárnutí. Zachytí spádovou vodou a zabrání zeslabení ochranné funkce pláště. Můžete se na nás kdykoli obrátit. Ochotně vám přiblížíme časovou i finanční náročnost podle konkrétního stavu střechy, její přístupnosti a velikosti plochy. Zajistíme veškeré práce s ohledem na vaše možnosti i přání finálního vzhledu.