MALÍŘSTVÍ - Jiří Dráb

Nátěry oken


Při rekonstrukci domu nebo bytu nemusíte počítat s nákladnou investicí do výměny oken. Špatný stav rámů nebo požadované změny v celkovém vzhledu je možné řešit jednoduchou renovací a nátěry. Nabízíme nátěry oken jakéhokoli typu.

Pečlivá příprava

Kvalitu nátěru určuje především důkladná příprava. Speciální technikou odstraníme zbytky původní vrstvy. Nový nátěr perfektně přilne, předejdeme vzniku nevzhledných stop. Lak vytvoří dokonalou celistvou vrstvu, která se ani působením UV záření a vody neloupe.

Kvalitní materiály

Pro práci využíváme osvědčené materiály, se kterými máme nejlepší zkušenosti. Využíváme laky s vysokým podílem pigmentů, které mají skvělou krycí schopnost. Podkladový lak, hlavní nátěr a případné další úpravy vždy řešíme přesně podle vašeho přání. Dokážeme vrátit oknům původní vzhled, bez problémů dokážeme plochám vtisknout zcela nový vzhled.

Jednotný styl celého domu

Okna hrají důležitou roli v celkovém pohledu na objekt. Vnitřní i vnější rámy můžeme řešit přirozenými odstíny dřeva. Podle vybavení a stylu interiéru můžeme obě pohledové strany barevně zcela odlišit.

Ke každé práci vám přiblížíme časovou i finanční náročnost a nabídneme řadu možností. Využijte naše služby, jsme si jisti, že dokážeme oživit vzhled a prodloužit životnost oken v jakémkoli typu budovy.