MALÍŘSTVÍ - Jiří Dráb

Nátěry oken a dveří


Při rekonstrukci nebo zásadní úpravě domu je třeba myslet i na ochranu a vzhled oken a dveří. U kvalitního vybavení se poměrně často můžete vyhnout investici vysoké částky i času do kompletní výměny. Pokud je základní materiál v dobrém stavu, stačí oslovit profesionální natěračskou firmu a novým povrchem oživit vzhled oken i dveří a zároveň jim navrátit vyšší odolnost.

Ochrana a krásný vzhled

Krycí nátěr nedodává pouze zajímavý vzhled. Laky i glazury chrání dřevo i kov před výkyvy počasí, střídáním teplot a zejména vůči vlhkosti. U dřeva následně chrání i před vznikem a rozvojem plísní, hub a roztočů, které nejen poškozují dřevo, ale mohou mít i špatné dopady na vaše zdraví. Kvalitní nátěr zásadně prodlouží životnost těchto stavebních prvků. Správně ošetřené rámy nepodléhají tvarovým změnám, například puchření, drolení vlivem vlhkosti. Při zavírání stále dobře těsní, udržují dobrou izolaci.

Současné technologie nabízí vysoce kvalitní laky i nátěry. Barevné ladění rámů i oken je zcela na vás. Vybírat můžete z široké škály vzorníku, konkrétní odstín je možné vytvořit i na přání. Nátěru předchází pečlivé odstranění původní barvy, nejčastěji opalováním a mechanickým seškrábáním. Nerovnosti, štěrbiny a další drobné nedostatky jsou vyplněny speciálními tmely. Na základě použitého laku je postupně proveden příslušný počet nátěrů. Kvalitně natřená okna i dveře není nutné již nijak dál upravovat. Barva dokonale chrání ošetřený materiál a prodlužuje jeho životnost.

Profesionální služby

Jako dobře zavedená firma - Malířství Dráb vám nabízíme kompletní malířské práce, natěračské práce i služby v rámci drobných zednických oprav. Na základě osobní konzultace provedeme pečlivé zaměření, doporučíme vám nejvhodnější materiál i způsob nátěru či malby. K perfektně odvedené práci nám napomáhá profesionální vybavení i letité zkušenosti.

Postaráme se o dodání barev, laků i dalšího materiálu. Veškeré práce provádíme pečlivě, dodržujeme předem sjednané termíny i cenu. Následný úklid po práci je samozřejmostí. Obraťte se na nás kdykoli – jsme tu pro vás.