MALÍŘSTVÍ - Jiří Dráb

Nátěry fasád


Naše společnost se zabývá malířskými a natěračskými pracemi. S profesionální letitou zkušeností vám nabízíme kompletní portfolio od zajištění výmalby bytu, nátěru oken, dveří, nábytku až po nátěr fasád. Barevným sjednocením dáte vašemu domu nový krásný vzhled. Drobnou úpravou speciálními nátěry navíc posílíte jeho životnost a odolnost původní fasády. Nátěry fasád nejsou finančně náročné, jejich realizace probíhá rychle a s okamžitým efektem.

Investice do delší životnosti

Fasáda domu má velmi důležitou funkci ve zvyšování tepelné izolace. Chrání dům před únikem tepla a tím nepřímo snižuje i náklady na vytápění. Celistvá fasáda také chrání zdivo před poškozením vlhkostí. Vzlínající vlhkost může dlouhé roky pomalu pronikat do interiéru domu a následné odhalení může mít za následek poměrně technicky i finančně náročné opravy.

Hydrofobní nátěry

Mezi oblíbené typy patří hydrofobní nátěry. Zejména části domu, které jsou většinu dne stíněné nebo jsou vystavené vysoké vlhkosti, jsou ideálním místem pro vznik a šíření plísní a hub. Hydrofobní nátěry dokáží dokonale oddělit vzdušnou vlhkost i dešťovou spádovou vodu od povrchu fasády a zabraňují tak vzniku těchto škůdců. Zároveň zvyšují odolnost fasády, chrání odstín barvy a výrazně prodlužují životnost venkovního povrchu.

Rychlá realizace plus příznivá cena

Chraňte vás dům a prodlužte jeho životnost i váš komfort bydlení. Rádi vám připravíme návrh včetně kalkulace a zaměření pro nátěr celého domu. Navrhneme vám nejvhodnější nátěrové materiály i postup. Barevný odstín připravíme přesně podle vašeho zadání. Ke každé zakázce přistupujeme s nejvyšší pečlivostí, vždy dodržujeme předem sjednané termíny i cenu. Při práci se snažíme postupovat šetrně k okolnímu prostředí zahrady, disponujeme veškerou profesionální technikou. Obraťte se na nás.