MALÍŘSTVÍ - Jiří Dráb

Malování pokojů


Barva stěn dokáže výrazně ovlivnit atmosféru celého interiéru. Vhodně zvolený odstín dokáže opticky zvětšit nebo zmenšit prostor, zajímavě podtrhne styl, upozorní na vybavení nebo stavební dispozice pokoje, zlepší viditelné podmínky a vyvolá příjemnou náladu. Pro finální práce při rekonstrukci nebo obnově vzhledu vašeho bytu vám nabízíme spolupráci - zajistíme pro vás kompletní malířské práce.

Před každým malováním doporučujeme upravit podklad. U výrazných nebo starších maleb oškrábáním předešlých vrstev, následná penetrace zlepší přilnutí barvy a zajistí její vyšší odolnost. Důležitá je také oprava drobných prasklin v omítce nebo děr. Následná malba pak sjednotí celou plochu a vytvoří dokonalý základ. Malování pokojů představuje fyzicky náročný soubor činností. Ušetříme váš čas i samotnou námahu.

Vyklizený prostor zakryjeme, provedeme veškeré přípravné i hlavní malířské práce. V případě potřeby vám rádi pomůžeme i se stěhováním nábytku a nabídnout můžeme také závěrečný důkladný úklid. Změn vašeho bytu se nemusíte bát. Veškeré práce odvádíme pečlivě, dbáme na dodržení sjednaných termínů.

V rámci našich služeb vám vždy doporučíme barvy, které výborně přilnou, mají vysokou krycí schopnost, s garancí dlouhé trvanlivosti odolávají oděru, UV záření i případné vlhkosti. Pro zatížené prostory vstupní chodby, kuchyně nebo koupelny upravíme nátěr dalšími zušlechťujícími materiály. Nabídnout vám můžeme i speciální složky. Finální nátěr může být dokonce vodou omyvatelný, lépe se tak udržuje.

Obraťte se na nás kdykoli. Rádi vám nabídneme spolupráci při plánované rekonstrukci. Pomůžeme vám přeměnit byt přesně podle vašich představ. V případě nehody a poškození vzhledu stěn vám nabídneme rychlý termín a pomoc s odstraněním následků zatékající vody, kouře a podobně.