MALÍŘSTVÍ - Jiří Dráb

Fládrování


Fládrování představuje unikátní techniku, která dokáže oživit starý nábytek a novým prvkům vtisknout jedinečnou podobu. Dva rozdílné odstíny laku dokážou perfektně napodobit přirozenou kresbu dřeva. Techniku je možné aplikovat na původní dřevěný nábytek a vrátit mu dřívější podobu. Fládrování však nabízí využití i v dalších materiálech. Lamino, dřevotřísku, dokonce plech nebo plast můžete dokonale proměnit.

Zcela nový interiér

Techniku oživuje vybraný odstín barev. Můžeme využít klasické tóny hnědé a béžové, které napodobí nejčastěji využívané dřeviny. Originálně působí technika v kombinaci pastelových barev a sytých odstínů základní černé, hnědé nebo bílé.

Perfektní vzhled a ochrana dřevěných prvků

Nabízíme vám zpracování dřevěného nábytku, dveří i oken. Pomůžeme vám od základu oživit a změnit jakýkoli interiér. Pro nový vzhled interiéru nemusíte investovat do nového nábytku ani řešit kompromisy. Ochotně vám přiblížíme možnosti této techniky. Upravíme základní podklad, zapravíme drobné nedostatky a vytvoříme novou vrstvu, která podtrhne originální vzhled bytu, provozovny, kanceláře nebo jakýchkoli reprezentačních prostor.