MALÍŘSTVÍ - Jiří Dráb

Nátěry eurooken a dveří


Opravy a renovace oken nemusí představovat složitou práci. Nabízíme vám nátěry eurooken i dveří, které realizujeme přesně podle vašeho zadání. Pečlivou přípravou i kvalitními materiály vrátíme původní vzhled, prodloužíme životnost a ušetříme vám čas.

Opravy drobných i výrazných vad

Okna v relativně dobrém stavu jemně brousíme a tmelením zapravíme menší poškození. Starší okna většinou vyžadují náročnější odstranění původního laku. Jednotlivé vrstvy nátěrů jsou přebrušovány, aby finální vzhled dokonale splnit požadavky na celistvost a dlouhodobou odolnost.

Povrchová úprava pro snadnou údržbu

Dřevěná okna vyžadují pravidelnou údržbu. Snažíme se využívat moderní materiály, které takovou práci ulehčí. Kvalitní nátěry a následná impregnace oleji pomůžou předejít vzniku prasklin. Okna jsou náchylná ke vzniku vad zejména ve spojích nebo z vnější části, která je vystavena nejvíce povětrnostním vlivům.

Moderní laky vyhovují zátěži rozdílných teplot, přímému UV záření i spádové vody. Vysoký poměr pigmentů má skvělou krycí schopnost a nabízí pestrou škálu barev a odstínů. Natěračské práce nabízíme pro okna a dveře rodinných domů, ale i provozoven. Dokážeme vrátit objektu zcela nový vzhled.