MALÍŘSTVÍ - Jiří Dráb

Nátěry dveří


Dveře, stejně jako podlahy, hrají důležitou roli v celkovém vzhledu interiéru. Relativně velká plocha ovlivňuje styl, dokáže opticky zvětšit nebo rozdělit místnost. V řadě případů není nutné s rekonstrukcí bytu myslet i na kompletní výměnu dveří. Nabízíme vám profesionální práci v natěračství a obnově oken i dveří.

Kvalitní příprava i práce

Finální barvu a vzhled dveří necháme zcela na vašich představách. Očekávané barvě a řešení pak zcela přizpůsobíme postup práce. Pečlivě odstraníme původní vrstvy, opalováním nebo škrábáním, další možností jsou i chemické prostředky. Na dokonale zapravený povrch bez stop kazů pak nanášíme základní nátěry. Finální úpravy zahrnují nejen možnost k návratu k přirozené barvě dřeva. Dokážeme napodobit kresbu vláken, využít můžeme různé dekorační techniky. Moderní interiéry může doplnit celistvá jednobarevná plocha.

Perfektní vzhled interiéru

Kvalitní přípravou i dalšími kroky se vždy snažíme plně přiblížit vašim představám. Dokážeme realizovat opravy dveří v historických objektech, interiérech zařízených v rustikálním i moderním stylu. Dveře kombinované výplní z dalších materiálů řešíme s vysokou opatrností tak, abychom nezasáhli ani nepoškodili vymezené plochy.

Obraťte se na nás kdykoli. Nabídneme vám pestrý vzorník barev i možností a pomůžeme vám vrátit vašemu domu jednotný nový vzhled. Úpravou dveří zvýšíte reprezentativní dojem i ve veřejných prostorech, jako jsou kanceláře, provozovny, restaurace, kavárny a další místa.