MALÍŘSTVÍ - Jiří Dráb

Drobné zednické opravy


Při běžném malování bytu vždy pečlivě zapracujeme nerovnosti stěn a stropů, opravujeme trhliny i spáry. Umíme pracovat se speciálními tmely a výplněmi. Naše služby vám nabízíme i v rámci pomoci při rekonstrukci, při stěhování do nového bytu nebo realizaci změn vašeho bytu. S drobnými úpravami nemusíte ztrácet čas. Máme k dispozici veškeré řemeslné vybavení, práci provedeme za vás rychle a pečlivě.

Úpravy a menší změny

Ani s požadavkem menších zednických úprav se nemusíte obracet na stavební firmy. Rádi vám pomůžeme se změnami. Například vyzdívání prostoru kolem oken po výměně špaletových za plastová. Často pomáháme realizovat i změny v průhledech, upravujeme šířku i tvar profilu dveří, vyzdíváme různé estetické prvky jako výklenky nebo vsazené police. Můžeme připravit prostor pro technická zařízení, upravit dispozice bytu změnou přepážek.

Práce podle individuálního zadání

Obrátit se na nás můžete s jakýmkoli požadavkem. Rádi si uděláme čas i na drobné úpravy. U složitějších prvků s vámi budeme předem konzultovat způsob provedení a jeho náročnost. Vždy se snažíme vyjít našim zákazníkům vstříc ochotou, pečlivou prací i příznivou cenou.